Uzmanlık Alanlarım

 Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek
 Laparoskopi / Histeroskopi
 Polikistik Over Sendromu
 Kanser Hastalarında Üreme Yeteneğinin Korunması
 Yumurta (oosit) Dondurma
 Gebelik Takibi
 Menopoz Tedavisi

Eğitim

Tıp FakültesiMarmara Üniversitesi ve Cornell Tıp Fakültesi 
Çalıştığı YerlerNew York, İstanbul
Branş EğitimiÜreme Endokrinolojisi, Infertilite

Hakkımda

1971 yılında doğdum. 1996 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İhtisasımı, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde, Üreme Endokrinolojisi, Infertilite ve Yardımcı Üreme Teknikleri (YÜT) üzerine üst ihtisasımı ise 2003-2005 arasında Cornell University Weill Medical College Center for Reproductive Medicine and Infertility Institute, New York USA ‘de tamamladım.

2005-2008 yılları arasında Memorial Sloan Kettering Kanser merkezinde görev aldım (Memorial Sloan Kettering Cancer Center New York, USA).

Çalışmalarım 2008 yılında Amerikan Jinekolojik Araştırmalar (The Society of Gynecologic Investigations) Derneği; 2013, 2015 ve 2016 yıllarında ise Amerikan Üreme Tıbbı Derneği (The American Society of Reproductive Medicine) tarafından ödüllendirildi. Ayrıca 2015 yılında Koç Üniversitesi En Başarılı Öğretim Üyesi Ödülüne ve 2018 yılında Sedat Simavi Vakfı Sağlık Bilimleri Ödülüne layık görüldüm.

2008-2012 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde görev yaptım. 2012 Yılında Doçent 2018 Yılında Profesör oldum. 2013 yılından beri Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesiyim. 2015 yılından beri de Koç Üniversitesi Hastanesinde görev yapmaktayım.

Kısırlık, Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp Bebek, Mikroenjeksiyon), Laparoskopik / Histeroskopik Cerrahi, Kanser hastalarının üreme yeteneğini koruyucu işlemler (embryo, yumurta hücresi ve yumurtalık dokusu dondurma), Erken Menopoz, Polikistik Over Sendromu konuları uzmanlık alanlarımın bazılarıdır.

Detaylı özgeçmiş için tıklayın.